Začíná ta správná doba k objednávce kvalitní zahradní pergoly!

Začíná ta správná doba k objednávce kvalitní zahradní pergoly!


Začíná ta správná doba k objednávce kvalitní zahradní pergoly!

Právě nastal ten pravý čas objednat si pergolu na zahradu tak, abyste na jaře, když vysvitne první sluníčko a oblaží vás první sluneční paprsky, mohli užívat teplého počasí do sytosti ukryti pod stříškou vaší nové pergoly. Stejně tak jako pergolu, si můžete u nás objednávat již nyní i zahradní luxusní altány.

Jde jen o to, k jakému účelu budete pergolu nebo altánek používat. Pro pergoly vám nabízíme různé možnosti, a to – buď s připevněním ke zdi domu, to když se nechcete příliš vzdalovat z vašeho obývacího pokoje a stačí vám jen překročit práh a být schováni v příjemném stínu pergoly, a přitom být na čerstvém vzduchu. Anebo je možné si zahradní pergolu postavit samostatně a je na vás, jaké místo na vaší zahradě k tomuto účelu zvolíte.

dřevěná pergola

Pastva pro oči i pro duši …

Zahradní pergoly lákají nejen příslušníky vaší zahrady, ale i drobný hmyz a motýly, protože si ji můžete nechat obrůst krásnými kvetoucími popínavkami, které lákají nádherné křehké motýly a vy je tam můžete sledovat se zatajeným dechem. Neboť motýlů v naší přírodě, bohužel, ubývá a vy můžete být těmi, kteří jim nabídnou životadárné živiny v podobě zlatého nektaru v dlouhých a úzkých trubkách květů.

motýl na zahradě

Příroda to tak zařídila, aby zbyla potrava pro každého živočicha. Sosáček motýlků je právě uzpůsoben pro sběr výživné šťávy v těchto dlouhých úzkých trubkách, kam se nedostanou čmeláci ani včelky. Vhodným porostem pergoly může proto být i zimolez, který zvláště v podvečer nádherné voní.

Pergola jako oáza klidu a pohody!

Pod pergolou se vám bude sedět výtečně, protože budete moci dýchat čerstvý vzduch a sdílet chvilky blaha a volna se svou rodinou obklopeni vůní květin při pohledu na poletující něžnou krásu motýlů.

Dřevěné pergoly můžete zakoupit již nyní se zimní slevou, a přitom je vám dodáme v jarních měsících anebo kdy si sami budete přát.