Vysavač, který můžete řídit jako dálkové ovládání

Záleží na tom, jakou investici chcete zvolit. Můžete si koupit obyčejný bazénový vysavač za pár stovek nebo vložíte svou důvěru do plně výkonného automatu, který si poradí už sám. Postará se nejen o naleštěné dno, ale také veškeré stěny. Ještě nikdy nebyl váš bazén tak čistý jako teď!
V dnešní době je nejen moderní ale také nutné dovolit si ten luxus šetřit časem. Klasický vysavač musíte napojit na pískovou filtraci. U automatu máte komplet vybavení, které zahrnuje motor, filtr i sběrnou nádobu. Po ukončení jeho práce jej snadno vyprázdníte a vyčistíte.pool5
· Anebo je tu medúza, která je poloautomatická. Přisaje se na dno a pomocí membrány se trhaně pohybuje. Tento pohyb není nijak řízený, ale pouze náhodný. Přesto se dokáže vyšplhat v podstatě kamkoliv.
· Ceny jsou závislé nejen na druhu vysavače, ale také na použitých materiálech. Měly by odolávat chóru a také UV záření. Hlavní je ale čerpadlo, kdy je důležité, aby nebyl výkon nijak poddimenzovaný.
· Nemá význam kupovat dražší poloautomat, když mu nebude stačit filtrace. Sledujte proto údaje, pro jaké výkony je stavěný právě ten váš. Pokud nevíte jaký si zvolit, nechte si poradit od specialistů.
· K němu musí sedět i písková filtrace, kterou používáte. Proto se odborná konzultace v každém případě vyplatí.
· Nevýhodou poloautomatu je, že potřebuje na vyčištění svůj čas a ruční obsluhu. Pokud plánujete odjet na delší dobu, pak se vám spíše vyplatí robotický vysavač.
Ty nejlepší mají dokonce i dálkové ovládání. To se hodí v případě, když je znečištění malé. Pomocí ovladače jej navedete na místo, kde je potřeba zasáhnout a váš robot vše vyřeší za vás. Dokonce jim můžete naprogramovat i dobu čištění, kdy není nutná vaše přítomnost. Mohou vám nabídnout ještě jeden bonus a to je přepravní vozík, takže manipulace s ním je pak naprosto jednoduchá a bezproblémová.
Je jen na vás, který si vyberete. Zvažte všechny vaše možnosti a přihlédněte také ke svým denním zvykům a finančním možnostem. Díky správnému nákupu, budete mít čirou vodu ve vašem domácím koupališti, kterou si užijete po celé léto.puffer