Vyřeší vaše potíže

Asi není překvapením, když zmíníme, že začátek podnikatelských aktivit nebývá snadný. Je třeba uhradit celou řadu nákladů. Potýkáte se s investicemi do výroby i do vybavení kancelářských prostor. Dále je třeba mít připravenou vysokou hotovost na řadu měsíců, kdy nebudete vydělávat. Vystavené faktury mají delší dobu splatnosti, vy však musíte uhradit výdaje za zaměstnance a za materiál. Ani výše nájemného není přívětivá. Spolu s energiemi představují vaše povinné měsíční výdaje desetitisíce v době, kdy vám na bankovním účtu nepřistála jediná realizovaná tržba.

bankovka

Takové období sice jednou skončí, ale po jeho trvání je nutné vyřešit potřebu hotových peněz. A tak si sjednáte půjčku. Po chvíli další a zpravidla ještě několik. Všechny jsou na poměrně malé částky, protože předpokládáte, že se situace ve vašem podnikání brzy změní k lepšímu. To se opravdu stane, ale vás už budou navždy zatěžovat nepříjemné splátky. Mají vaše problémy řešení? Ano, mají! Můžete nevýhodné úvěry z minulého období refinancovat! Sjednejte si nebankovní hypotéku, což je úvěr pro podnikatele a dá se použít i ke konsolidaci nevýhodných úvěrů z minulého období.

finance

Výhody nebankovní hypotéky:

  • nízká úroková sazba,
  • možnost splácení až 30 let,
  • můžete požádat i se záznamem v registru,
  • rychle se vyřídí,
  • požádat můžete z pohodlí domova,
  • možnost vkládat mimořádné splátky,
  • možnost kdykoliv splatit dříve.

Sjednání nového úvěru může na první pohled vypadat jako další problém. Není tomu tak. Nový úvěr budete mít dohodnutý s mnohem nižší úrokovou sazbou, ale nejen to. Díky možnosti splácet desítky let, si snížíte měsíční zatížený. Nový úvěr si nastavte tak, aby splátka byla co nejnižší. Proč? Takový úvěr nebude představovat žádnou zátěž a díky mimořádným splátkám jej můžete splatit rychleji. Pomocí kontaktního formuláře si zjistěte, jak by výše vaší splátky vypadala. Jistě se vám bude líbit!