Stylové dárky pro muže

Pokud přemýšlíte, co pořídit vašemu příteli, manželovi, kamarádovi nebo jakémukoli muži, popřemýšlejte nejprve nad tím, co rád dělá, jaké má koníčky a co by asi tak ocenil.

1. Dárky pro sportovce

Sportovci a sportovně založení muži většinou ocení něco, co se týká jejich koníčku. Pokud si nejste jistí výběrem kvalitního oblečení na sport, pak se klidně zaměřte na dárkové poukazy na oblečení, popřípadě na doplňky stravy pro sportovce, aby si mohl vybrat sám. Stejně tak můžete darovat i zážitek v třeba v podobě skoku s padákem či víkendový pobyt v horách.

knihy

2. Dárky pro gurmány

Má obdarovávaný rád jídlo? Pak máte vcelku vyhráno protože na trhu je takové množství gurmánských potravin, že nemůžete mít problém něco sehnat. Můžete darovat třeba luxusní paštiky, sýry, salámy, nebo třeba box plný luxusních potravin, který si musí dotyčný sám otevřít páčidlem. Další možností je zájezd pro milovníky jídla do zahraničí. Třeba francouzská kuchyně je velice chutná. Pokud nejen rád jí ale také rád vaří, pak je dobrou variantou poukaz na kurz vaření u šéfkuchaře.

dárky

3. Dárky pro milovníky přírody

Muži milující přírodu bývají poměrně skromní a částečně se jejich přání budou shodovat i se sportovně založenými, především co se oblečení týče. Pro milovníky dřeva jsou vhodné dřevěné doplňky, jako třeba dřevěné hodinky https://www.robswood.cz/, které jim i v práci budou připomínat jejich milovanou přírodu a dřevo. Možná ocení i potřeby pro kempování nebo třeba doma vyrobené poukazy na společný výlet někam, kde to miluje. Stejně jako u sportovců můžete pořídit i poukaz na specifickou stravu, protože tyčinky a různé drobné svačinky se samozřejmě hodí i do přírody.

4. Dárky pro knihomoly

A tady je to asi nejsnažší. Stačí vědět jaké knihy čte, jakého žánru se drží a podle toho jít nakupovat. Pro pokrokové čtenáře, kteří se nebojí techniky jsou vhodné i technické vymoženosti jako je čtečka knih, kterou můžou mít neustále u sebe.