Pujč si auto za hubičku

Pujč si auto za hubičku


Autopůjčovna v Praze má zkušenosti na trhu 25 let a řadí se tedy mezi ty nejlepší profíky ve svém oboru. Sídlí na Praze 9 a ohledně jednání je zcela přívětivá a flexibilní. Pokud si budete přát, přistaví vám vámi vybraný automobil či minibus kamkoli si řeknete, klidně i na letiště. Další výhodou je, že si můžete vybírat opravdu z velké nabídky různých automobilů. Rádi spíše menší automobil? Potřebovali byste spíše něco většího? Firma se vám maximálně přizpůsobí. Automobil či minibus si půjčíte na libovolnou dobu a můžete jezdit po celé České republice.

Škoda Octavia combi

Pokud byste jeli do zahraničí, i toto lze, ale pouze po domluvě s firmou. Každý automobil či minibus je zcela pojištěn a vy s ním v případě dopravní nehody či dalších problémů. A samozřejmostí je dálniční známka u každého automobilu či minibusu. Takže klidně můžete brázdit nekonečné dálnice. To zní naprosto fantasticky, nemyslíte? Další úžasnou věcí je, že již předem víte, kolik zaplatíte za daný automobil či minibus peněz za tři dny, za týden či měsíc. Obecně se dá říct, že čím na delší dobu si půjčíte automobil, tím méně zaplatíte za auto za jeden den. Každé auto a minibus, který si vyberete, dostanete samozřejmě v perfektní čistotě včetně veškerých potřebných dokladů. Technické kontroly jsou jasná věc!

ord Transit Custom minibus

Vůz je vždy v naprosto perfektním stavu s plnou benzínovou nádrží. Další výhodou je také to, že auto nemusíte řídit jen vy, když si ho půjčujete na své jméno. Automobil či minibus může řídit kdokoli, koho tím pověříte. Člen rodiny, kamarád a podobně. Takže pokud jedete někam trochu dál a chcete se prostřídat během řízení, abyste si třeba na chvíli odpočinuli, i toto je určitě možné. Z aut jsou v nabídce například Škoda Rapid, Škoda Fabia combi, Škoda Octavia sedan, Škoda Octavia combi, Ford Transit custom minibu 8+1. Tak co, šlápnete na plyn?