Prima voda

Prima voda

Pokud někdy přemýšlíte o koupi bazénu anebo už bazén doma máte, tak také samozřejmě předpokládám, že budete mít ke svému bazénu také nějaké bazénové příslušenství. A vy si možná říkáte, že bazénové příslušenství k bazénu je opravdu zbytečné. Taky jsem kolikrát slyšela názory, že prý bazénové příslušenství se pořizuje jenom tam, kde je veřejný bazén a také logicky, kde je více lidí. Prý je to hlavně pro hygienu, aby se zabránilo například plísni vodě a v bazénu. Podle mého názoru tohle opravdu špatný odhad a myšlení, protože jakékoliv bazénové příslušenství by samozřejmě mělo být opravdu ke každému bazénu.

Bazén je příjemný.

A to například takové sava do bazénu anebo další bazénové hadice anebo co je nejdůležitější, tak samozřejmě bazénové filtrace a chlorové tablety. My jsme také doma měli bazén. Jenomže jsme prozatím pro naše děti měli takový malý nafukovací bazének, kam jsme ani nedávali chlor. A opravdu mohu potvrdit, že vždycky do týdne voda už byla zakalená a museli jsme jít dětem měnit častěji. A dětem byli dva a tři roky, takže jsme samozřejmě nechtěli, aby v tom měli chemii a také nečistoty, takže jsme vodu měnili a občas jsme jí také vzali bazénovým vysavačem.

Děti chtějí čistý bazén.

Když jsme ale potom měli velký bazén, tak jsme také pořídili kvalitní a ověřenou bazénovou filtraci, a to nejlépe pískovou a také pár chlorových tablet. A dozvěděli jsme se, že nejlepší bazénový vysavač je z webové stránky chlorito.cz, který se nám velice líbil a který byl zrovna v akci. A pokud budete chtít nějaké bazén a vysavač do bazénu, tak vám doporučuji z této webové stránky, kde je vysoká kvalita. A musím uznat, že my jsme s tímto vysavačem do bazénu a dalším bazénovým příslušenstvím velice spokojení. Vysavač do bazénu chlorito.cz se vám jistě vyplatí, protože vám bude sloužit opravdu hodně dlouho a překvapí svou odolností.