Písek pro děti

Říkala jsem si, že až budu mít malé dítě, tak samozřejmě pro své dítě budu chtít vždycky jenom to nejlepší. A to včetně například dětského dřevěného pískoviště. Protože si taky vzpomínám na ty časy, když jsem byla malá a měla jsem sourozence, a to malého bratra, se kterým jsem si velice často hrála, protože jsme taky věkové měli k sobě blízko, protože já jsem byla pouze o rok a půl starší než můj bratr. Takže jsme se taky spolu vyhráli. A měli jsme dokonce taky hračky dohromady, takže jsme je vůbec nerozdělovaly na holčičí anebo klučičí hračky. Co nám ale doma chybělo, tak to bylo dětské dřevěné pískoviště.

Děti si rády hrají.

Byly nám asi tři roky, když nám maminka říkala, abychom si šli někam hrát. Tohle si samozřejmě nepamatuji, ale vzpomínám si na to z maminčina vyprávění. Prý jsme jako děti stále hledali nějaké pískoviště, a tak jsme klidně lezly na stavby, kde byly hroudy písku. Protože to byla z vesnice, kde jsme se všichni znali, tak to tak moc nevadilo, ale spíše vadilo to, že jsme utíkali. Byli jsme totiž hodně utíkavé a divoké děti, jak nám říkala maminka. Takže nakonec to dopadlo tak, že nám potom za půl roku maminka s tatínkem pořídili krásné dětské dřevěné pískoviště a musím uznat, že dřevěné pískoviště opravdu perfektní.

Hřiště děti milují.

Navíc taky to pískoviště mělo takovou střechu, že se třeba na večer anebo před deštěm dalo zakrýt, takže bylo to nejenom hygienické z důvodu toho, že tam nechodily kočky dělat svou potřebu, ale taky tam vůbec nenapršelo, takže písek byl stále suchý a taky hlavně byl čistý. A musím uznat, že dřevěné pískoviště taky doporučuji vám, protože vypadá stylově a později z toho taky můžete udělat třeba nějakou lavičku na příjemné posezení. Myslím si, že ale v dnešní době je zcela už normální, že lidé mají na zahradě pro své děti dřevěné pískoviště Detskahriste.cz, které je mezi dětmi velmi oblíbené.