Pijte stylově

Víte, jaký alkoholický nápoj je u nás opravdu oblíbený? Není to jen pivo. Víno za pivem příliš nezaostává, a řadí se na přední příčky v oblíbenosti. Ať už máte rádi bílé, červené nebo růžové, určitě si jej nenalijete do pivní sklenice. I pití alkoholu má nějakou svoji kulturu, a když ji dodržíte, bude vám ta sklenička o něco víc chutnat, to je jisté. Určitě jste si už někdy všimli, že třeba pivo vám ze skleněného hrnku prostě chutnat nebude. Stejně tak je tomu u vína.

červené víno

Dáte si skleničku?
Pokud máte rádi červené víno, můžete si dát některou z jeho mnoha odrůd, které se u nás dají koupit. Na tom, jaký druh vám nejvíce chutná, zase tolik nezáleží. Jde jen o to, abyste si skleničku vychutnali v klidu a naplno si užili chuť vína, které jste si nalili. Máte ho do čeho nalít? Skleněné výrobky na denní používání je často potřeba doplňovat, protože častým používáním se snadno rozbijí. A sklenice na víno na tom nejsou jinak. Zpravidla jsou vyrobeny tak, že jejich okraje bývají tenčí, a z toho důvodu je sklenice opravdu tenkrát a náchylnější k poškození až k úplnému rozbití. Chybí nějaká ta sklenice doma i vám?

červené víno

Skleničky na červené víno máme tradičně s širokým hrdlem, a to jak obyčejné, tak moderní s velkým objemem. Najdete u nás broušené kousky, které ozdobí nejdou vitrínu, ale i zcela obyčejné kousky na denní používání. Můžete si vybrat i skleničky s potiskem, s pískováním nebo v barevných kombinacích. Co se týče skleněných produktů, u nás najdete opravdu obrovský výběr. Doplnit u nás tak můžete nejen sklenice na víno, ale i na pivo, nebo klidně obyčejné sklenice nebo hrnky. Na přání vám můžeme na různé výrobky pískováním vyrobit nápis, a získáte tak krásný dárek nebo upomínkový předmět.

Skleničky jsou sice k dostání téměř všude, ale víte, jak jsou na tom s kvalitou? U nás najdete sklo od nejlepších výrobců.