Ochutnejte meruňkovou marmeládu

Biopotraviny

Biopotraviny začali být v dnešní době velký hit. A také to má svůj pádný důvod. Jak šla doba dopředu, kvalita potravin se velmi snížila. Určitě Vám to potvrdí lidé staršího věku, kteří zažili opravdu jen ty potraviny s vysokou kvalitou. Naše doba si s tím poradila po svém, začali se ve větší míře objevovat biopotraviny. Biopotraviny se od normálních potravin, co vidíme v obchodě liší tím, že biopotraviny jsou bez chemického postřiku a chemického ošetření, či podpoření růstu, jak bývá zvykem. Zkrátka je bez použití jakékoliv chemie, což jde chuťově dost znát.

Meruňky

V čem jsou biopotraviny lepší?

Biopotraviny jsou určitě lepší v kvalitě výrobku. Často můžeme najít i přesný původ, odkud biopotraviny pochází. Velký benefit vidím v tom, že již dnes, můžeme podporovat české podnikatele, v oblasti zemědělství, hospodářství a řeznictví. V dnešní době, se více a více rodin stravuje pouze biopotravinami, a pociťují velkou změnu, zejména v oblasti zdraví. A pevně věřím v to, že velká část lidí, ocení ruční domácí výrobu. Můžete například podpořit naši domácí výrobu potravin.

Bio zelenina

Meruňková marmeláda

Ano, čtete dobře, meruňková marmeláda je můj nejoblíbenější produkt, z našich biopotravin. A proč? Určitě proto, že jsem milovník meruněk, obzvlášť těch domácích. Marmeláda je výhodná v tom, že se dá využít na nespočet způsobu. Marmeládu si můžeme dát na pečivo, nebo přidat do buchet a koláčů. Jistě je oceníte i v ovocných knedlících. Naše marmeláda je skvělá v tom, že neobsahuje přebytečný cukr, protože meruňky jsou sami o sobě dost sladké, tak marmeláda nepotřebuje tolik cukru. Jediná nevýhoda biopotravin je v tom, že mají kratší dobu trvanlivosti, proto doporučujeme, tento meruňkový džem, zkonzumovat do čtyř týdnů od otevření. Bio meruňkovou marmeládu Eshop.koldokol, nebo jinak řečeno, bioládu, naleznete zde, na našem eshopu. Avšak, pokud nejste milovníci meruněk jako já, máme širokou nabídku, jiných příchutí našich džemů nebo jiný bio sortiment.