Nezapomenutelná svatební cesta

Máte čerstvě před svatbou a stále jste se nerozhodli, kam vyrazit na svatební cestu? Chcete, aby to bylo okouzlující místo, kde poznáte novou kulturu a budete moci objevovat nové a nové kouty světa. Nechcete nic všedního a srdcem jste dobrodruhové. Koukněte se na Jihoafrickou republiku. Safari Afrika vás dostane do kolen. Krásná země poskytující travnaté pláně se sezonními záplavami, které lákají nejrůznější živočišnou říši. Nádherné Viktoriiny vodopády, které se rozléhají na řece Zambezi na hranici Zambii a Zimbabwe. Krásné místo, které je jedním ze sedmi divů světa a nádherné přírodní parky, které jsou vyhledávané turisty.

krásná zvířata

Výpravy za dobrodružstvím v Botwaňské safari uskutečňují mladí lidé, kteří chcete představit Jihoafrickou zemi, kde se sami potkali a po několika letech se na místě setkání stali manžely. Jejich příběh je krásný a může se stát i vám jedinečným. V Jižní Africe se můžete věnovat spoustě činností. Můžete objevovat nová místa a krásy Jižní Afriky. Můžete se věnovat pozorováním nejrůznějších živočichů v jejich přirozeném útočišti. Zajímavé je i rozmanité ptactvo. Záplavové místa Jihoafrické republiky přináší útočiště pro mnohé ptactvo a drobné živočichy. Můžete nahlédnout do místní kultury a jejich tradic, které vás zaručeně okouzlí. Některé kmeny žijí stále podle svých původních zvyků. Safari v Botswaně vás dostane a získáte nezapomenutelné zážitky.
My se vám vynasnažíme co nejvíce přiblížit cestu vaším přáním. Napište nám, po čem toužíte a co byste rádi viděli.

pozorování ptactva

Součástí našeho balíčku budete mít vyzvednutí u hotelu nebo na letišti podle vámi zvoleného místa. Řidič vás bude doprovázet po celé pouti po rozmanité zemi. Začíná se v botswanském městě Maun. Dále se pokračuje přes deltu Okavanga, kde můžete vidět rozlehlé travnaté pláně se sezónními záplavy a jedinečnými živočichy. Dále přes rezervaci Linyanti, což je nejzajímavější místo národního parku Chobe. Největší třešničkou na dortu jsou Viktoriiny vodopády, které patří k sedmi divům světa.
Neváhejte a dopřejte si svatební cestu podle vašich představ.