Marně sháníte výplňové materiály do balíčků? Najdete je u nás!

Jsme tu hlavně pro e-shopy, kterým jsme schopni dodat ty nejlepší výplňové materiály, jež jsou potřeba při balení balíčků a balíků. Zaměřujeme se na výrobky nejen výplňové, ale i fixační a mnoho dalších druhů obalového ekologického materiálu.

Naší metou je vybudovat celé portfolio a mít stálé zásoby našich produktů, které pomohou vám, našim odběratelům a váženým zákazníkům, zajistit naprosto bezproblémové a snadné skladové hospodářství.

V dnešní době vládne světem plast a ne nadarmo se tato epocha nazývá dobou plastovou. Kam se podíváte a co lze vyrobit z plastu, jede výroba ve velkém. Problém ale nastává, když nelze tyto následně vyřazené plasty ekologicky zpracovat, je jich spousta a nastává známá Nerudovská otázka – kam s ním?

bublinková folie

Jsme si vědomi blížící se ekologické katastrofy, která už bohužel občas probleskuje a jsou nám předestírány obrázky mrtvých živočichů v moři, kteří utonuli díky stále a všudypřítomnému mikrotenu a igelitu. Moře jsou nadměrně znečištěna, ptactvo a ryby houfně umírají. My nechceme jít touto cestou. Pracujeme proto velmi usilovně na neustálém rozšiřování výroby stoprocentních ekologických balících materiálů. Sledujeme a nesouhlasíme s obrovským znečišťováním životního prostředí na naší planetě a jsme nápomocni pro očistu, aby zelené plíce planety mohly opět volně dýchat.

Cílem naší práce a existence na trhu je i v této těžké době, době koronavirové, nabídnout vám, zákazníkům jakostní a šetrné k přírodě – balící výplňové materiály, a to pro všechny typy obchůdků i velkých obchodů a prodejen. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost surovin.

balení foli

Balte s námi, nabízíme vám spolupráci a vážíme si každého zákazníka. Pro stálé zákazníky, kteří neváhají s námi dlouhodobě spolupracovat, máme výhodnou nabídku a umíme jim nabídnout ZCELA ZDARMA kvalitní nafukovací stroje určené k určitému druhu balícího materiálu.