Jediné řešení

Po narození vnuků zavane do života všech prarodičů svěží vítr. Pokud bydlí nablízku, bývá čas s nimi strávený ten nejradostnější. Od prvních krůčků v okolí domova, po celodenní výlety, když trochu povyrostou. Nejdříve vyrážíte společně autem na zajímavá místa, jako je zoologická zahrada či zábavní centrum. V období, kdy začnou chodit do školy a jejich sportovní dovednosti se zlepšují, jim na Vánoce koupíte vytoužené kolo.
Zlaté motokolo
A tímto začne nádherný čas cyklovýletů po blízkém i vzdálenějším okolí, se spoustou společných zážitků. Nikdy byste nevěřili, kde všude se dá na vašich jízdních kolech dojet. Vnuci se rádi ujímají plánování cyklotras. A odměnou jim je objevování přírodních krás v okolí. Někdy zkombinujete jízdu na kole s vlakovou dopravou. To vám umožní si prohlédnout všechny pamětihodnosti v kraji. Po třech letech společného putování jim nabídnete zajímavě strávený týden na kolech. V zahraničí. Specializovaná cestovní kancelář pořádá tento druh cyklovýletů do všech okolních států. Doprava na místo je zajištěna autobusem. S přívěsným vozíkem na kola. A následují hvězdicovité výlety s poznáváním zajímavostí a zvyklostí daného státu. Program je zaměřen i na děti, a tak jsou trasy naplánovány pro všechny věkové kategorie. Všichni si z těchto cyklovýletů přivezou nevšední zážitky a spousty fotografií a suvenýrů.
Výlet na kolech

Motokolo

Jak čas ubíhá, vnuci rostou a jejich sportovní výkonnost stoupá. Doba, kdy jste je na cyklostezkách chránili od úrazů pomalejší jízdou, je nenávratně pryč. Často vás začínají předjíždět a vy časem zjišťujete, že už jim nestačíte. Pokud ovšem nechcete přijít o jejich společnost, musíte situaci vyřešit. A je to snadné. Vy si pořídíte motokolo. Nabídka je na našem trhu opravdu široká a vás čeká hledání toho pravého typu. Aby splňovalo vaše představy. A především udržovalo jízdní rychlost vnuků.