Jak zvýšit sexuální výkonnost

O mužích se sice říká, že jsou silné pohlaví, ale pokud se u nich objeví nějaký zdravotní problém, stanou se z nich malí kluci. A když se dostaví i problém s erekcí, pak je to pro ně situace velmi nepříjemná. Ale i tento problém se dá řešit a není hned nutné vyhledávat odbornou pomoc.
dívka s drdolem
Jde to i bez chemie
Pokud chcete své tělo chránit před zbytečným užíváním chemicky připravených preparátů, je možné využít přípravků obsahujících čistě přírodní látky, navíc jsou tyto léky volně prodejné, v žádném případě se nemusíte bát negativních vedlejších účinků. Zdraví muži do 50 let věku bez vážnějších zdravotních potíží tyto přírodní přípravky mohou užívat bez obav.

Muži v přechodu
Obezřetní by měli být pánové nad 50 let věku, kteří trpí tzv. mužským přechodem, u nichž se projevují neurologické či kardiovaskulární obtíže. Většinou ale za poruchou erekce stojí úbytek testosteronu a s tím spojená výdrž při sexu. Svůj negativní vliv mohou mít i problémy psychické, stres, nevhodná životospráva, zlozvyky jako kouření a nadměrné pití alkoholických nápojů. To vše se ale dá změnit, doporučuje se i vhodná pohybová aktivita.
pilulka viagry
Volně dostupné
Tyto přípravky se od klasických léků odlišují složením, jejich součástí nejsou syntetické inhibitory. Základem pro výběr přírodního podpůrného prostředku jsou recenze stávajících uživatelů. Z přírodních produktů volně prodejné preparáty obsahují ženšen, ginkgo bilobu nebo kotvičník zemní, ty využívali muži např. ve formě odvaru již v dávných dobách a v různých koutek světa. Z vitamínů je vhodné užívat zinek a vitamín E, aminokyseliny (obsaženy jsou např. ve vodním melounu, mléce nebo hovězím). Některé z léků působí krátkou dobu po požití, některé se doporučují na delší užívání.
Ať už sáhnete po jakémkoliv léku, ať přírodním či chemickém, vždy je nutné brát v potaz svůj zdravotní stav a pozorně si přečíst návod k použití a vybírat z  osvědčených produktů.