Jak vyrobit tričko s vlastním potiskem, aby dobře vypadalo?

Jak vyrobit tričko s vlastním potiskem, aby dobře vypadalo?

Nelze popřít, že nabídka oblečení je v prodejnách oděvu skutečně velká. A není divu, koneckonců prodej oblečení patří k nejvýhodnějším a nejvýnosnějším oborům. Je tedy pochopitelné, že jich je na trhu tolik.

Avšak i při takové nabídce se najdou lidé, které zkrátka neuspokojí. Jedním z důvodů může být i to, že touží po originálním kousku, který nikdo jiný nemá. A takový v žádném obchodě nenajdete. Je potřeba si jej nechat vyrobit.

triko1

Dobrým příkladem je zde tričko s vlastním potiskem. To si můžete nechat přímo vyrobit, nebo si jednoduše necháte zaslat nažehlovací fólii s vámi vybraným motivem, který pak dáte na vámi zvolený kus oděvu.

Je jasné, že každý má jiný vkus. Jak si ale vybrat potisk tak, abychom se s ním nemuseli stydět vyjít na ulici? Ačkoliv preference se liší, existuje několik typů, kterými bychom se měli řídit.

Tím prvním je zvolení neutrálních motivů. Ačkoliv jste třeba fanouškem nějaké hudební skupiny, mějte na paměti, že se váš vkus může časem změnit. To, co se vám dnes líbí, nemusí být to, co se vám bude líbit za dva či tři roky.

Pokud jde o nápisy, i zde je dobré zachovávat neutralitu. Citáty z knih či nejrůznější hesla jsou samozřejmě vhodná, avšak měli bychom se vystříhat čehokoliv ofensivního. Také obskurní reference nám příliš parády neudělají. Pochopí je totiž pouze minimum lidí, zvláště pokud se nejedná o oblíbené téma.

triko2

Dále je nutné dávat pozor na kvalitu, zvláště pokud jej chceme pravidelně nosit. Rozhodně se zde nevyplatí objednávat zdaleka to nejlevnější. Pak je totiž pravděpodobné, že ani kvalita potisku ani oblečení samotného nebude nejlepší. Můžeme tak počítat s tím, že dlouhodobé pravidelné nošení nevydrží.

Je tedy dobré si vše předem dobře rozmyslet. Většina z firem nabízí možnost si nejprve prohlédnout návrh, abyste si udělali představu, jak bude skutečně vypadat. Podle toho si můžete vybrat.