Huawei P20 Lite

Huawei P20 lite je elegantní mobilní telefon, jenž se rozhodně neztratí ani na moderním trhu. Novější model je téměř stejný, ovšem liší se od sebe výřezem.

Huawei P20 Lite

Vyplatí se oproti předchůdci?

Již na první pohled si můžete všimnout, že se jedná o typický model značky Huawei, jenž se pohybuje ve střední cenové kategorii, a proto je to dobrý kompromis, jenž Vás rozhodně nezklame a kde co zvládne naprosto skvěle. Zároveň to může být řešení, jestli si nechcete kupovat samotnou vlajkovou loď. Po otevření krabičky zjistíte, že vše potřebné se v ní nachází, a proto Vám nebude při základním používáním nic chybět.

černý Huawei

Pokud se blíže zaměříme na rám, tak zde prostě nejde nalézt chybu. Má totiž hliníkový rám, a navíc skvělé tvary. Bohužel na zádech zařízení můžou zůstávat prach a nepořádek, což zhoršuje jeho údržbu. Displej má skvělé rozlišení, takže si užijete veškerá videa a hry na maximum. Rozhodně jsou zde pěkné i jeho barvy, které nejsou nijak přehnané. Co se týče reproduktoru, tak u něj se nic zásadně nemění a musíme počítat s průměrnou kvalitou. Výkon je pro běžného uživatele naprosto dostatečný.

Obal

Pokud už si pořídíme takový dražší model, tak jistě očekáváme, že nám nějakou dobu vydrží a budeme s ním naprosto spokojeni. Přeci jen spousta lidí má mobilní telefon jako nepostradatelnou věc, jenž užívají každý den, takže to není jen tak záležitost na pár dní. Až si jej konečně koupíme, tak se musíme zaměřit na ochranu, protože ta spolehlivě prodlouží celkovou životnost zařízení.

displej s výřezem

Mezi základní ochranné prvky patří rozhodně tvrzené sklo, protože to zamezí poškození displeje. Displej je obecně nejohroženější část, protože stačí chvilka nepozornosti a hned se může bohužel poškodit. Kryt na Huawei P20 lite byste také měli zařadit do nákupního seznamu, protože ten chrání zařízení jako celek. Přeci jen nám mobil může velice snadno vypadnout z kapsy, ovšem díky správnému a pevnému obalu se mu naštěstí nic nestane. Navíc je to taková změna, jenž příjemně změní vzhled telefonu, který nebude vypadat jako každý.