Domácí bar pro každého

Pokud patříte mezi oblíbené lidi, jejichž víkendy jsou plné bujarých večírků, z nichž se většina koná právě u vás doma, poté nesmíte zapomínat na pořádné vybavení, které vám pořádání večírků nejen usnadní, ale také díky tomu zazáříte jako dokonalý hostitel.

police plné alkoholu

Perfektně vybavený bar

Krásný bar Brousilova.cz, u kterého se lidé pohodlně posadí ke skleničce něčeho dobrého a pustí se do řeči právě u vás doma musí být správně vybavený. Mezi základní výbavu patří stojany na víno, kam umístíte nejlepší kousky ze své sbírky. Dále pak kbelíky s ledem, v nichž se bude chladit lahodné šampaňské. Ideální volbou jsou kbelíky nerezové. Vývrtky na víno a otvíráky na pivo jsou neodmyslitelnou samozřejmostí. Můžete investovat do kombinovaného číšnického nože, který nabízí vývrtku, otvírák a nožík na ovoce v jednom. Nezapomínejte na šikovné pomocníky, jimiž jsou třeba i dlouhé lžíce na míchání koktejlů, odměrky na odlití správného množství alkoholu, kleště na led a správný šejkr. Nezapomínejte na pípu, protože na pořádném večírku teče pivo proudem.

Nádobí k servírování

Správný hostitel je vždy připraven a má dostatek nádobí. Dezertní talířky pro případ oslavy narozenin. Talíře na grilování. Sklenice na víno, šampaňské, whisky, štamprle na tvrdý alkohol, sklenice na nealko a vysoké poháry na koktejly, krígly na pivo a hlavně podtácky – nechcete-li neustále drhnout stůl.

Zásobujte se

V zásobě správného hostitele nikdy nedojdou ubrousky, ať už na utření úst, rukou, nebo politého nábytku. Dále pak mějte vždy po ruce zapalovač, nůžky, lékárničku, mentolky a osvěžovač vzduchu. Pokud už jste uspořádali pár bujarých večírků, pochopíte, k čemu všemu se tyto nezbytnosti mohou hodit.

sud s výčepem

Alko i nealko

Vždy je lepší mít doma zásobu dobrého alkoholu, i nealkoholických nápojů. Lepší když zůstane, než když chybí. Sudy piva a stáčené víno však kupujte maximálně den, dva před zahájením večírku.

A především nezapomínejte nakupovat pouze kvalitní vybavení, ať nenastane trapný moment, kdy se vývrtka zlomí při otevírání vína. Kvalitní nerezové vybavení a nádobí seženete například na ověřeném e-shopu ZACK shop.