Bydlete pohodlně

Náš den dělíme na dobu strávenou v práci a dobu strávenou doma. Tu pracovní část trávíme na pracovišti a většinou nemáme moc možností, jak si pracovní prostředí upravit podle svého. Oproti tomu ta část dne, kterou trávíme v našich domovech, tam bychom rozhodně neměli ze svých představ slevovat. Útulný domov je snem mnoha z nás.

V momentě, kdy získáme svoje vlastní bydlení, jsme postaveni před řadu rozhodnutí. Pokud získáme již zařízený byt, je možná jednodušší se rozhodnou, co si v bytě nechat a co vyhodit. Začínáme-li v prázdném bytě, je složitější si představit, jak byt zařídit. A ještě složitější je, pokud máme k dispozici byt, který potřebuje rekonstrukci. Víte, co a jak by se dalo zbourat, posunout příčky, zmodernizovat?

architekt

Tady jsme většinou bezradní a nastává pravý čas, poradit se s někým, kdo má s bytovým designem zkušenosti, má v rukávu různá esa na vylepšení našeho bydlení. Jste-li z Prahy můžete zkusit designové studio praha https://bydesign.cz. Bytový designer po pečlivém přeměření vašeho bytu navrhne úpravy na maximální zvětšení prostoru, navrhne vhodný nábytek, ale poradí vám i v rozmístění světel a další řadu nejrůznějších drobnosti, které vaše bydlení promění v kouzelné místo, kde se budete rádi vracet. Studio spolupracuje s řadou odborníků, jako elektrikáři, stolaři, malíři, a pokud budete chtít, zařídí vše v podstatě jako jsou domy na klíč, tak dostanete byt na klíč.

architekt

Máte malý byt a potřebujete vhodně rozvrhnout prostor, abyste neměli pocit, že žijete jako sardinky? Designer určitě už podobný byt řešil a najde vhodné řešení i pro vás. Ušetří místo, přidá vzdušnost. Někdy stačí maličkosti a dějí se optické zázraky. Odstěhovaly se od vás již dospělé děti a plánujete upravit si byt pro nově vzniklé podmínky? I pro vás bude bytový designer jednoznačným přínosem, který vám již dopředu připraví bydlení na pohodlné stáří.