Bez testosteronu to nepůjde

Bez testosteronu to nepůjde

Také se tak rádi bavíte na téma ženského těla, jeho přirozené krásy a harmonie? Jestliže je přirozeně tvarované, se všemi jeho křivkami v proporcionální vyváženosti, pak jde o velice silný sexuální podnět. A zasahuje-li do vztahu i kouzlo osobnosti, pak máme před sebou ucelený obraz krásy, o němž sní mnozí z nás, někdy i celý život.

dívka v posteli

Waldemar Matuška nám naznačil v americké lidové písni, že i přes narušení smyslu pro krásu s různými dívkami nelze objevit hezčí „růže, než ty z Texasu“, ovšem že tomu tak není, potvrzují nejen záběry ze soutěží Miss v jednotlivých zemích světa, ale i docela prostý výlet autem po České republice, kdy zahlédnete i v zapadlých obcích krasavice, nad jejichž jedinečností se doslova tají dech. Jaké by to asi s nimi bylo v posteli, pomyslíte si přirozeně, jaká má ta dívka asi bradavky, jak jí chutná a voní lasturka, jak voní její pot a jak široké jsou její boky? To vše jsou otázky, nad nimiž se pozastavuje každý zdravý mužský jedinec.

muž a žena

Když zájem o ženské tělo pomine

Přirozená touha milovat a být milován, a to nejen po stránce duchovní, ale i fyzické, trvá tak dlouho, dokud mají muži dostatek hormonu testosteronu. Bez něho je pohled na obnažené ženské křivky jen pouhou iluzí a fikcí, nic neříkající informací, bez patřičného náboje. Jakmile muži ztrácí zájem o sex, a jsou vystresováni, „unaveni životem“ a vším, co je obklopuje, je to podnět ke změně a hlavně k zamyšlení nad tím, proč se to pokazilo.

Ve výhodě je ten, kdo tomu nepropadne a nepodlehne Viagře na prodej, protože Viagra neřeší situaci z hlediska příčinných souvislostí, zde je důležité začít na sobě pracovat z hlediska životosprávy a také změny životního stylu. Mnohdy je problém způsoben alkoholem, masitou stravou včetně uzenin, bílým pečivem bez vlákniny, nedostatkem ovoce a zeleniny, nadbytkem cukrovinek a fastfoodu či slazených nápojů. A pokud se k tomu přidá dlouhodobý stres, nelze se divit, že to nefunguje.