Decon

Záleží Vám na tom, abyste měli o všem dostatečně dobrý přehled? Nejste pak nikdy pozadu a v mnoha rozhovorech tak můžete ostatní ohromovat? V našem internetovém magazínu zajisté naleznete informace, které by Vás mohly zajímat.


Květen 31, 2017

Znovu otevíratelné sáčky z pevné folie

Praktické řešení pro všechny, kdo potřebují přehledně a snadno uložit drobné i větší předměty. Zip sáčky Vám umožní uzavřít vše bezpečně pohromadě, speciální znovu otevíratelný pásek Vám k tomu kdykoliv opět umožní přístup. Jedná se o vysoce ekologické řešení nejen díky tomu, že obal lze opakovaně používat, také použitý polyethylenový materiál je možné ekologicky zlikvidovat. Jednotlivé pytlíky jsou po stranách pečlivě zataveny, jsou vysoce odolné a při správném používání vydrží opravdu dlouho.

Dostupný i viditelný obsah

Jednou z dalších výhod tohoto způsobu balení je i to, že obsah kdykoliv vidíte, aniž byste museli balení otevírat. Za účelem překontrolování počtu, nebo za účelem vizuální kontroly tedy není potřeba balení vůbec otevírat. Široké využití pro něj najdete také v dílnách, galanteriích a dalších prodejích, kde se na denní bázi manipuluje s maličkostmi. Hodí se také na ukládání drobného šatstva a oděvů, setkat se s nimi můžete i železářstvích a na mnoha dalších místech. Uložit do nich můžete prakticky cokoliv, co potřebujete udržet pohromadě a ochránit před vnějšími vlivy.

Znovu otevíratelné sáčky z pevné folie
Ohodnoťte příspěvek