Decon

Záleží Vám na tom, abyste měli o všem dostatečně dobrý přehled? Nejste pak nikdy pozadu a v mnoha rozhovorech tak můžete ostatní ohromovat? V našem internetovém magazínu zajisté naleznete informace, které by Vás mohly zajímat.


Leden 10, 2017

Příjemnější pro chůzi, jednodušší pro údržbu

Přesně taková je vinylová plovoucí podlaha. Pokládá se jednoduchým zaklikávacím systémem, kdy velmi rychle a pohodlně seskládáte jednotlivé díly do velké plochy. Při pokládce budete potřebovat jen základní vybavení a pro seříznutí hran si vystačíte s běžně dostupným zalamovacím nožem. Můžete se těšit na příjemný materiál, který vás bude při chůzi hřát a je krásně měkounký. Navíc díky svým výborným vlastnostem zajistí lepší odhlučnění místnosti, než například při použití dlaždic. Prohlédněte si širokou nabídku dekorů.

Hotovo za jeden den

Ano, tak jednoduchá je manipulace a následně pokládka vinylové podlahy. Můžete zvolit lepenou variantu, ale také mnohem praktičtější, zaklikávací verzi. Jednotlivé díly nacvaknete do sebe a celá plocha získá nové pokrytí za několik málo chvil. A ten výsledek je přímo úžasný! Můžete zvolit imitaci některé známé dřeviny, nebo dokonce vzhled dlaždic, či kamene. Jistě si i vy vyberete takovou, která bude ladit s moderním vzhledem vašeho interiéru. A její výhody oceníte i při úklidu!

Příjemnější pro chůzi, jednodušší pro údržbu
3 (60%)1