Decon

Záleží Vám na tom, abyste měli o všem dostatečně dobrý přehled? Nejste pak nikdy pozadu a v mnoha rozhovorech tak můžete ostatní ohromovat? V našem internetovém magazínu zajisté naleznete informace, které by Vás mohly zajímat.


Duben 11, 2017

Lodě z bazaru Vám umožní brázdit moře

Pokud je pro Vás plachtění lákavé, tak se mu konečně začněte aktivně věnovat. Vhodné plavidlo si můžete koupit hned zítra. Nejspíš bude zbytečné, investovat do zcela nového modelu. Bohatě Vám bude stačit zánovní kousek, který bude funkční a umožní Vám vysněný pobyt na moři. Vždy jste chtěl být kapitánem na vlastním plavidle a teď si tento sen můžete velmi snadno splnit.

Chcete vědět, jak žili námořníci

Tužíte poznat opravdový život na moři. Na dovolenou k moři jezdíte s rodinou skoro každý rok. Pevnina Vás však už za ty roky omrzela. Suchozemská dovolená není špatná, ale Vy hodláte prožít alespoň jeden týden na moři. Koupat se budete v zapomenutých zátokách a večer budete sledovat romantický západ sluníčka. Manželka Vám mezitím uvaří v podpalubí nějakou dobrotu. V noci se komfortně vyspíte v kajutách a ráno se vydáte do nových a nepoznaných míst. Dokonce zvažujete nákup vlastního plavidla. Kapitánské http://www.fishandships.cz/kapitanske-kurzy/kurzy-vmp/ zkoušky jste si udělal v mládí, tak se Vám teď budou hodit. Možná si však vezmete sebou i zkušeného kapitána. Díky lodím bazar se tohoto snu nemusíte vzdávat.

Lodě z bazaru Vám umožní brázdit moře
5 (100%)1