Decon


Říjen 09, 2019

Jak si rozumí Štír s ostatními znameními

Štír a štír, toto jedno znamení, pokud jsou spolu jako pár, se dokonale zbožňují, milují a přitahují. Mají téměř totožné názory na život, rodinu či práci. Jediná potíž, avšak dost zásadní, je vzájemná agresivita. Tím pádem je jasné, že toto duo se spolu může vzájemně fyzicky napadat, a to je opravdu zlé. Štíři v páru se vyznačují také žárlivostí kromě vzteklosti. Jediné, co se dá poradit je vzájemná tolerance a ovládání, což se však velmi těžko u štírů dosahuje. Nicméně se může stát výjimka, vztah může být pevný. Základ je být přáteli, ne soupeři, protože potom bude svazek v pořádku.

znamení štír

Štír a střelec. Mezi těmito dvěma znameními je vzájemná přitažlivost, se kterou se nedá nic dělat. Obě znamení se vyznačují prudkým temperamentem, který je spojuje i rozděluje. Oba si přejí být navzájem nezávislí. Mohou spolu vycházet jen tehdy, pokud jednají volně a svobodně. Jakmile bude chtít jeden druhého ovládat, okamžitě si přestanou rozumět. Na druhé straně střelci nevadí, když se do něj štír strefuje, je svůj a nezávislý. Štír sice utíká, ale pravidelně se vrací, protože ví, že patří k sobě. Radou budiž, aby chápali jeden druhého a nebyli sobečtí. Slovo nuda tyto dvě znamení vůbec neznají.      

Tak jako u všeho, tak i zde platí takové nepsané pravidlo, že to záleží tzv. kus od kusu. Nedá se říci nebo paušalizovat znamení štíra, když je v něm člověk narozený, že to na něj platí od začátku až do konce. Tak to prostě není. Jeden štír může být agresivní a divoký, druhý zase klidný a jemný, to záleží na tzv. ascendentu, ve kterém se narodil. Kdo by to chtěl mít přesné, tak v tom případě je dobré navštívit astrologa, pokud si ascendent nedokáže vypočítat sám.  
znamení vah

Na druhé straně se však štíři ve všeobecnosti považují za znamení, kterému agrese není cizí. Existují typy lidí, kteří hned na první schůzce ověřují, v jakém je jejich nápadník znamení.